Aktuálně z Bamaxu

 Fotky z našeho showroomu v Rožnově pod Radhoštěm

V Rožnově pod Radhoštěm, kde sídlíme, jsme pro partnery i zákazníky otevřeli nový showroom. Najdete zde veškeré nabízené zboží, můžete si zde sortiment vyzkoušet, otestovat. Rádi Vám pomůžeme vybrat správný kompresor, pneumatické nářadí, hadice a vše co souvisí se stlačeným vzduchem.

 


 

Prohlédněte si nový katalog BAMAX 11-2019

2019-12-05_131344


Nově v nabídce sortiment BEKO TECHNOLOGIES

BEKO TECHNOLOGIES je absolutní špička v technice stlačeného vzduchu a stlačených plynů. Tato německá společnost již po více než tři desetiletí vyvíjí, vyrábí a prodává kvalitní, výkonné a velmi efektivní komponenty a systémy pro úpravu stlačeného vzduchu, stlačeného plynu a pro kondenzační techniku. Dnes nabízí BEKO TECHNOLOGIES kompletní program a řešení, jež našim zákazníkům zajistí požadovanou kvalitu i větší energetickou efektivitu výrobních procesů.

 

 

Beko1Beko2Beko3


 

Proč se nebát hliníkových agregátů

S výrobou hliníkových agregátů má italská firma BAMAX více jak 35-letou praxi. V České republice je z minulosti silně zažitá pouze varianta litinových agregátů, hliníkové se u kompresorů nevyskytovaly. I nyní je firma BAMAX jedna z posledních, která tyto agregáty vyrábí u celé modelové řady kompresorů. Technologie výroby hliníkových agregátů je shodná s technologií, která se používá při výrobě motorů u motorek a automobilů.

hliníkové agregáty

 

více informací >