Nově v nabídce sortiment BEKO Technologies

 

BEKO TECHNOLOGIES je absolutní špička v technice stlačeného vzduchu a stlačených plynů. Tato německá společnost již po více než tři desetiletí vyvíjí, vyrábí a prodává kvalitní, výkonné a velmi efektivní komponenty a systémy pro úpravu stlačeného vzduchu, stlačeného plynu a pro kondenzační techniku. Dnes nabízí BEKO TECHNOLOGIES kompletní program a řešení, jež našim zákazníkům zajistí požadovanou kvalitu i větší energetickou efektivitu výrobních procesů.

Vše pro úpravu stlačeného vzduchu na jednom místě

Jednotlivé oblasti používání stlačeného vzduchu se od sebe liší. A každá má zcela individuální požadavky na kvalitu stlačeného vzduchu, který prochází cestou od vzduchového kompresoru až ke svému použití. V tento okamžik vstupujeme do hry my! Již po tři desetiletí vyrábí společnost BEKO TECHNOLOGIES výkonnou a po celém světě vyzkoušenou techniku stlačeného vzduchu a stlačených plynů. Pro produkty, systémy a řešení, která zajistí požadovanou kvalitu ve výrobních procesech našich zákazníků a která je zefektivní. Od filtrace a vysoušení přes kondenzační techniku až po nástroje kontroly kvality a měření kvality. Od malých aplikací stlačeného vzduchu až po náročnou procesní technologii. Jako jediný poskytovatel na trhu vám nabízíme celou šíři komponent napříč celým řetězcem úpravy. Přitom vyrábíme a zpracováváme pouze produkty, které vyhovují našim vysokým nárokům na kvalitu. Ty jsou navzájem sladěny tak perfektně, že jako celek vytvářejí jistou nadstavbu efektivity.

Měřicí technika pro kvalitu a bezpečí vašeho stlačeného vzduchu

Kvalita není náhoda, nýbrž výsledek kontrolovaných procesů. Pokud budete znát všechny důležité činitele, které mohou mít vliv na váš stlačený vzduch, pak budete mít management řízení kontroly a hospodaření s energií vždy plně pod kontrolou. Zásluhou měřicí techniky od firmy BEKO TECHNOLOGIES máte k dispozici nástroje, které vám dodají základní údaje sloužící ke sledování a vyhodnocení rozhodujících parametrů jako obsah zbytkové olejové páry, objemový průtok, tlak, relativní vlhkost a rosný bod.

Díky naší měřicí technice uvidíte neviditelné: kvalitu svého stlačeného vzduchu a efektivitu své výroby. A díky tomu budete moci inteligentním způsobem řídit své procesy, zajistit trvalou kvalitu svých výrobků a kdykoli učinit to nejekonomičtější rozhodnutí.

Značkou této nezávislé firmy s rodinným managementem je odborné poradenství a kvalifikovaný servis. V případě zájmu o sortiment BEKO TECHNOLOGIES, nebo měření stlačeného vzduchu se obraťte na naše techniky, v případě složitějších řešení Vám rádi pomůžeme i s technickou podporou přímo od výrobce BEKO TECHNOLOGIES.

 

Beko1Beko2Beko3Beko4